Onze Klanten

Perfectly Basics

“De beste garderobe begint bij de juiste basics.” Vanuit deze gedachte begonnen Peter Blaas en Birgit van den Beemt in november 2006 een online winkel met basic T-shirts. De keuze was destijds overzichtelijk: Ronde hals of V-hals, lange mouwen of korte mouwen, zwart of wit. Zoveel groter is het aanbod bijna 5 jaar later. Zwarte en witte T-shirts zijn nog altijd te vinden in de webshop, maar inmiddels kun je ook voor jurken, schoenen en lingerie bij Peter en Birgit terecht.

Nu het aanbod bij Perfectly Basics zo gegroeid is, rijst de vraag: Wat zijn dat nou eigenlijk, perfecte basics? Het blijkt lastig om het begrip basic in 1 zin te beschrijven, maar de voorbeelden kent iedereen. De Little Black Dress bijvoorbeeld, het klassieke witte overhemd of een camelkleurige trenchcoat. Doorslaggevend voor een succesvolle basic is de juiste balans tussen timely en timeless ofwel actueel en tijdloos. Een goede basic is seizoenen lang te dragen, maar komt nooit gedateerd over. Daarnaast zijn een goede pasvorm en hoogwaardig materiaalgebruik van belang, zodat het kledingstuk ook daadwerkelijk meerdere seizoenen mee kan.

De Opdracht

  • Het bouwen van een software oplossing om de webstore gegevens te onsluiten naar een datawarehouse
  • Het bouwen van rapportages en een OLAP omgeving om goede analyses te kunnen makenFreelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE
Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE