Onze Klanten

Acknowledge

Acknowledge is een landelijk opererende ICT-dienst­verlener, opgericht in 1994. Met tweehonderd ge­kwalificeerde medewerkers, verdeeld over meerdere disciplines, ondersteunen ze al uw processen op het gebied van IT: of het nu gaat om het leveren van hard- en software of het totale netwerkbeheer. Acknowledge neemt uw IT-zorgen serieus en spant zich optimaal in om die te verhelpen of te voorkomen.

Onze Opdracht
MY ICT Services heeft voor Acknowledge haar SLA rapportages opgezet. Als onafhankelijke partij kan MY ICT Services objectief oordelen over de mate waarin een SLA contract wordt nageleeft.
De uitgebreide klant rapportages worden gecombineerd met een aanbevelingen rapport voor de Service Organisatie om het proces te verbeteren.

Ten einde een real-time inzicht te hebben in de prestaties van de SLA contracten heeft MY ICT Services een online dashboard ontwikkeld dat op elk ogenblik van de dag/week/maand aan iedereen in het bedrijf bewust maakt wat er goed en vooral niet goed gaat. Hierdoor kunnen klanten al geholpen worden voordat ze weten dat er iets mis gaat en wordt de klanttevredenheid en het behaalde SLA nivo verhoogd.

Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE
Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE