Onze Klanten

Liberty Global

Liberty Global is het grootste internationale kabelbedrijf ter wereld. Liberty Global verbindt mensen met de digitale wereld en stelt hen in staat om de eindeloze mogelijkheden die deze wereld biedt te ontdekken en te ervaren.

Liberty Global beheert ultramoderne breedband- en communicatienetwerken in 14 landen en bedient 25 miljoen klanten die tezamen bijna 48 miljoen televisie-, internet- en telefoniediensten afnemen. De consumentenmerken die onder Liberty Global vallen zijn Virgin Media, UPC, Unitymedia, Kabel BW, Telenet en VTR. In Europa onderneemt Liberty Global omvangrijke media- en content-activiteiten via dochterbedrijf Chellomedia. Onder Liberty Global vallen ook Liberty Global Business Services, een commerciƫle divisie, en Liberty Global Ventures, het investeringsfonds van Liberty Global.

De Opdracht
Als project manager verantwoordelijk voor het definiƫren en leveren van een alomvattende Service Performance Management tool voor het functioneel monitoren van de interne hard- en software systemen.Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE
Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE