Onze Klanten

Gaastra

images_gaastra

Gaastra is een internationaal, functioneel en nautisch sportswear merk met een DNA dat is gedrenkt in pure nautische passie. Het bedrijf dankt zijn internationale reputatie aan een unieke mix van functionaliteit en fashion, die consequent wordt doorgevoerd in Gaastra Pro en Gaastra Sportswear. Gaastra Pro is de complete professionele lijn, die via de meest geavanceerde technieken en materialen maximaal comfort en optimale bescherming biedt onder alle omstandigheden. Of dat nu tijdens een uitdagende regatta over de oceanen is of tijdens een recreatieve tocht over de binnenwateren. Gaastra Sportswear, onderverdeeld in de lijnen Sport en Breton, is de stoere en sportieve fully coordinated casual collectie, altijd sterk geïnspireerd op het rijke nautische erfgoed van Gaastra. Beide hoofdcollecties, Gaastra Pro en Gaastra Sportswear, bieden tevens een uitgebreide selectie accessoires en schoenen.

MY ICT Services heeft de site mogen ontwikkelen voor de klantregistratie van de sample sales, een groots en belangrijk event voor het merk.

gaastrasamplesale

Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE
Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE