Onze Klanten

McGregor Fashion Group

McGregor Fashion Group is een Nederlands modeconcern met hoofdzetel in Driebergen-Rijsenburg. Het concern werd in 1993 opgericht en is actief in de detailmarkt met de merken Gaastra en McGregor. Voorts exploiteert McGregor modewinkels onder de naam Adam Menswear en is daarnaast actief als confectiegroothandel. McGregor richt zich op het hogere segment en had tot het eerste kwartaal van 2006 een notering aan de effectenbeurs van Amsterdam.

Het concern werd in 1993 opgericht onder de naam Emergo en ging na een naamswijziging zes jaar later naar de beurs. In 2000 nam McGregor de kledingfabrikant Gaastra Sportwear over en vijf jaar later de winkelketen Adam Menswear. Na een gezamenlijk bod van de directie van het modehuis en investeerder Marcel Boekhoorn ging McGregor in 2006 van de beurs.

Onze Opdracht
MY ICT Services en McGregor hebben een jarenlange samenwerking. Samen met hen hebben we een range van BI gerelateerde produkten gemaakt en ook meegeholpen met het vormgeven van hun eigen interne BI oplossingen.

    • BI As a Service: Het online beschikbaar hebben van rapportages;
    • Replenishments Tool: Het door inkopers geparametariseerd herverdelen van voorraden;
    • Sale Registration Tool: Online tool voor het reserveren en monitoren van de monster verkopen.

Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE
Freelance Reporting Services consultants gezocht!
imagesCASASGAO

We zijn per direkt op zoek naar ZZP’ers met ruime SQL Reporting Services ervaring om ons team te versterken.

Heb jij zin om direkt aan de slag te gaan bij een van onze klanten, neem dan contact met ons op.

Meer informatie: http://www.myictservices.nl/?p=1972

my_logo

CLOSE